BIO-RÓŻNORODNI 2017

Uczniowie szkoły uczestniczyli w III Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „BIO - RÓŻNORODNI 2017” pod hasłem „Gady i płazy nie budzą w nas odrazy”, organizowanym przez Gminę Kampinos, w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii gimnazjów, uczestnicy mogli wziąć udział w trzech formach konkursowych: praca plastyczna, praca przestrzenna – maskotka i test konkursowy. W teście wiedzy z naszej szkoły uczestniczyło 7 uczniów. Ciekawą pracę własnoręcznie wykonał Filip Grodecki z klasy I di. Był to krokodyl – przytulanka. Niestety, z Gimnazjum nikt nie uzyskał tytułu laureata, ale zdobywczynią II miejsca została Nicol Kwiatkowska, uczennica klasy IV ai Szkoły Podstawowej nr 7. Nicol odebrała nagrodę – tableta – podczas XVI Święta Kampinoskiej Oświaty połączonego z gminnym Dniem Dziecka organizowanym przez Gminę Kampinos.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali zaproszeni do udziału w tych uroczystościach. Szkolnym Organizatorem Konkursu była pani Małgorzata Nowakowska.