Wniosek o stypendium

Tylko jeden uczeń zarejestrował się i wysłał wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie
w III edycji projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018. To Jakub Brodowski z klasy IIIc, który uzyskał najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym oraz drugi wynik egzaminu gimnazjalnego.
Za swoje osiągnięcia w nauce otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta. Kuba ubiega się o stypendium po raz drugi. W biegłym roku szkolnym 2015/2016 wspólnie, ze swoją opiekunką projektu panią Małgorzatą Nowakowską, sporządzili Indywidualny plan rozwoju edukacyjnego ucznia. Komisja  rekrutacyjna zamieściła go na Liście rezerwowej. Życzymy Kubie, aby tym razem znalazł się na Liście stypendystów i mógł rozwijać swoje pasje przyrodnicze.

Na zdjęciu Kuba na wycieczce LOP w Kampinoskim Parku Narodowym.