Nasze sukcesy

 

Uczniowie Gimnazjum nr 4 odnoszący znaczące sukcesy

w konkursach przedmiotowych i interdyscyplinarnych

 

2016/2017

  • Bartosz Falęcki – finalista konkursu przedmiotowego z fizyki organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Agnieszka Waśniewska

A ponadto:

sukcesy uczniów I semestr - w celu zapoznania się z dokumentem należy kliknąć na link

sukcesy uczniów II semestr - w celu zapoznania się z dokumentem należy kliknąć na link

 

2015/2016

  • Marta Gorczyńska – laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Agnieszka Wenda
  • Aleksandra Wenda – laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Joanna Holm
  • Wojciech Piluś – finalista konkursu przedmiotowego z chemii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Iwona Gronczewska
  • Olga Zawadzka – finalistka konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Maciej Trzeciak finalista konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska

A ponadto:

sukcesy uczniów szczegółowo (sprawozdanie) - w celu zapoznania się z dokumentem należy kliknąć na link

 

2014/2015

  • Olga Zawadzka – laureatka XXIII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Joanna Kołakowska – laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Agnieszka Wenda
  • Marta Gorczyńska – finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Agnieszka Wenda
  • Aleksandra Wenda – finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Joanna Holm
  • Ewa Korycińska – finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Joanna Holm

 

2013/2014

  • Liwia Długołęcka – laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Agnieszka Wenda
  • Adam Czajkowski – laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Aleksandra Czajkowska
  • Mateusz Smoliński – laureat konkursu przedmiotowego z chemii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Iwona Gronczewska
  • Agnieszka Jarosz – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Wiktor Przygoda – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Olga Zawadzka – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Katarzyna Palińska
  • Adam Czajkowski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Anna Długołęcka
  • Mateusz Smoliński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2012/2013

  • Adam Goliasz – laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Agnieszka Wenda
  • Justyna Czyżyk – finalistka konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Adam Goliasz  - finalista konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Adam Czajkowski – finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Aleksandra Czajkowska

 

2011/2012

  • Mateusz Godlewski – laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Joanna Holm
  • Kamil Marudziński – laureat konkursu przedmiotowego z chemii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Iwona Gronczewska
  • Małgorzata Brzezińska – laureatka VII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Monika Truszczyńska – finalistka Interdyscyplinarnego Konkursu o Marii Skłodowskiej-Curie organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Iwona Gronczewska
  • Kamil Marudziński - finalista Interdyscyplinarnego Konkursu o Marii Skłodowskiej-Curie organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Iwona Gronczewska
  • Olga Głuśniewska – finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Łukasz Tomczak – wyróżnienie w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Adam Czajkowski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Maciej Smoleński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Małgorzata Brzezińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2010/2011

  • Martyna Piwnicka – laureatka konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Maciej Drwęcki – laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Olga Głuśniewska – finalistka konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Małgorzata Brzezińska – laureatka konkursu matematycznego województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Adam Czajkowski – finalista konkursu matematycznego województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2009/2010

  • Kinga Siwkowska – finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Małgorzata Brzezińska - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Stypendiada matematyczna” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Piotr Jarosz - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Kinga Siwkowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Małgorzata Brzezińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2008/2009

  • Kinga Siwkowska – laureatka konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Mariusz Tyszkiewicz – laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Justyna Przybyszewska – finalistka konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Przemysław Dorocki - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Wektor”– opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Kinga Siwkowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Kinga Siwkowska – wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Piotr Jarosz - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2007/2008

  • Katarzyna Stryjek – finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Kinga Siwkowska – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Maciej Wojciechowski – III miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Piotr Jarosz – wyróżnienie w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Katarzyna Stryjek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Piotr Jarosz - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Kinga Siwkowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2006/2007

  • Anna Ossowska – finalistka konkursu przedmiotowego z chemii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Iwona Gronczewska
  • Anna Zawistowska – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Katarzyna Stryjek – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Karolina Strojnowska – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Dominika Chodkowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Anna Ossowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2005/2006

  • Anna Barbucha – finalistka konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska
  • Katarzyna Stryjek – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z matematyki „Multitest”
  • Katarzyna Stryjek – III miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Weronika Przybyszewska – III miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Anna Ossowska – wyróżnienie w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2004/2005

  • Mikołaj Grzelczyk – laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Nowakowska

 

2003/2004

  • Paulina Stelmaszuk – laureatka konkursu przedmiotowego z języka  polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Włodarska
  • Aleksandra Umińska – laureatka konkursu przedmiotowego z języka  polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Małgorzata Włodarska
  • Dominika Chodkowska – II miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Weronika Przybyszewska – III miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Anna Ossowska – III miejsce w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Michał Piasecki – wyróżnienie w konkursie matematycznym województwa kujawsko-pomorskiego „Liga Zadaniowa” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

2002/2003

  • Olga Kołakowska – finalistka konkursu przedmiotowego z języka  polskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – opiekun p. Joanna Holm

 

2001/2002

  • Grzegorz Mowiński – wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Paweł Cendrowski – wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Aleksandra Stasiełuk – wynik „dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Marcin Boniakowski - wynik „dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Kamil Szpojankowski - wynik „dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Wioletta Sielużycka - wynik „dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Przemysław Jurkiewicz - wynik „dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Zbigniew Pomianowski - wynik „dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska
  • Dariusz Makowski - wynik „dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska

 

1999/2000

  • Grzegorz Mowiński – wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – opiekun p. Elżbieta Czajkowska